Izsludināts iepirkums krāsošanas un skrotēšanas kameru iegādei

Izsludināts iepirkums krāsošanas un skrotēšanas kameru iegādei

Projekta Nr. 1.2.1.4/18/A/005 ietvaros uzņēmums ir 2019. gada 13. novembrī ir izsludinājis iepirkuma procedūru krāsošanas un skrotēšanas kameru iegādei. Paredzamā iekārtu iegādes līgumcena: 280 000 EUR. Detalizētāka informācija par iepirkuma priekšmetu t.sk. tehniskā specifikācija ir pieejama Iepirkumu Uzraudzības Biroja (IUB) interneta vietnē: https://pvs.iub.gov.lv/show/598353

Posted in: Jaunumi

Leave a Comment (0) →

Cargo Floor

SIA Metsatek ir autorizētais Cargo Floor dīleris un servisa centrs jau vairākus gadus. Tagad esam papildinājuši noliktavu ar jaunāko Cargo Floor diagnostikas aprīkojumu un rezerves daļām, lai piedāvātu mūsu klientiem labākos apkopes un servisa risinājumus kustīgo grīdu piekabēm.

rsz_130826000342-p19760v9kunq112jelstarn14c4

 

tiem

Posted in: Jaunumi

Leave a Comment (0) →

Urbumu atjaunošana

Īsā laikā un ar augstu precizitāti piedāvājam atjaunot urbumu izmērus urbumiem ar diametru no 32 līdz 400 mm. Pamatā veicam hidromanipulatoru pirkstu, kausu un citu metāla detaļu, precīzu urbumu atjaunošanu-restaurāciju. Kā arī veicam virpošanas, frēzēšanas un metināšanas darbus.

 

(ELSASC1) (264)

Posted in: Jaunumi

Leave a Comment (0) →

Virsbūves komplekti (Subframe kits)

Metsatek SIA šobrīd strādā pie virsbūves komplekta pilnveidošanas, lai drīzumā varētu piedāvāt modularizētu virsbūves komplektu, uzstādīšanai arī ārpus mūsu telpām, tādējādi paplašinot tirgus iespējas arī ārpus Latvijas robežām. Jau esam sekmīgi uzstādījuši vairākus virsbūves komplektus uz jaunākajiem kokvedējiem ar METSATEK aprīkojumu, taču turpinām darbu pie virsbūves komplektu pilnveidošanas, lai nodrošinātu labākos risinājumus mūsu klientiem.

IMG_3167

 

Posted in: Ziņas

Leave a Comment (0) →

Jauna mājas lapa

metsatek_300px

Mūsu jaunajā mājas lapā www.metsatek.eu Jūs vienmēr varēsiet iegūt svarīgāko informāciju par METSATEK produktiem, servisu un citām aktualitātēm.

CARGO-MOBILE-RGB-net2

Šobrīd notiek arī darbs pie www.cargomobile.eu mājas lapas izstrādes, kurā būs pieejama informācija par:

  • kravas automašīnu aprīkojuma ražoto produkciju – HIAB, LOGLIFT, MULTILIFT, JONSORED, TAMTRON
  • citu ražotāju piekabēm – KALDARY, REISCH

Posted in: Jaunumi

Leave a Comment (0) →

Kokvedēju piekabes

rsz_dgr_2376

SIA METSATEK sadarbojoties ar piekabju ražotāju H&W KALDARY ir izstrādājis jaunu kokvedēja sastāva konceptu. Tas ir īpaši izstrādāts, lai pilnībā atbilstu augstajām prasībām apaļkoku pārvadājumos. Tagad mēs varam piedāvāt visu kokvedēja sastāvu – pilnībā aprīkotu kokvedēja virsbūvi un piekabi, kā arī nodrošināt servisa pakalpojumus visam sastāvam visā tā kalpošanas laikā.

Posted in: Jaunumi

Leave a Comment (0) →