Par mums

Uzņēmums ražo un uzstāda tehniku kokmateriālu transportēšanai jau no 1993.gada.  METSATEK aprīkotās automašīnas strādā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Krievijā, Polijā, Čehijā, Somijā un citās ES valstīs. METSATEK ražotā kokvedēju virsbūve tiek uzstādīta Volvo, Scania un Renault u.c. markas automašīnām.

 

Mūsu vīzija

Kļūt par konkurētspējīgāko kokvedēju aprīkojuma ražotāju vietējā un starptautiskajā tirgū, paaugstinot ražošanas kvalitāti un pilnveidojot savu darbību atbilstoši klientu vajadzībām.

 

Mūsu vērtības

Kvalitāte

Mēs nodrošinām kvalitatīvu produktu ražošanu un pakalpojumu sniegšanu. Katram klientam tiek piedāvāta individuāla pieeja, izzinot viņa vajadzības un vēlmes.

Darbinieki

Darbiniekiem tiek nodrošināta veselībai nekaitīga un droša darba vide. Darbinieku zināšanas un prasmes tiek pilnveidotas gan uz vietas uzņēmumā, gan izmantojot dažādus apmācības gan Latvijā, gan ārpus Latvijas teritorijas.

Vide

Mēs rūpējamies, lai uzņēmuma ražošanas process atstātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

Attīstība

Uzņēmuma darbība tiek mērķtiecīgi attīstīta, tiek paaugstināta ražošanas efektivitāte un produktivitāte atbilstoši tirgus tendencēm un klientu vajadzībām.

 

Sertifikāti